Järvesalu tee 12 siseviimistlus

Trepihallis, elutoas ja köögiosas on seintel kasutatud tammespooni “Peeneoksaline Pipi” puitplaate, osaliselt on seinad värvitud.
Teisele korrusele viiv trepp on tammepuidust astmetega, piirded klaas.

Põrandatel on kasutatud liimitud tamme puitparketti ning Imola Concrete massiivseid keraamilisi põrandaplaate suurusega 600x1200mm.

Siseuksed

Kõik siseuksed on valmistatud eritellimusel, kasutatud on tammespooni “Peeneoksaline Pipi”. Kõik uksed on peithingedega ning ustel on magnetlukud, mis tagavad uste pehme sulgumise. Ukselingid on valitud firmalt Tupai. Uste kõrgus on maast laeni.

Stucco

I korruse tualettruumi  seintel on kasutatud lihtsalt töödeldavat ja hooldatavat Stucco lubipahtelkrohvi, mis on mõeldud eksklusiivsete ja peenete stuccotööde tegemiseks siledatele pindadele siseruumides ning juba kahe-kolme imeõhukese kihiga on saavutatud kaunis läbikumav, visuaalselt marmorit meenutav pind.
Stucco peenpahtel on lubi-sideainega , mis oma kõrge pH- taseme (13) tõttu mõjub hallituse tekkele pärssivalt ning sobib seetõttu hästi niisketesse ruumidesse.

Sanitaartehnika

Vannitubades on nii põrandatel kui seintel kasutatud Ultra Basaltina Antracite 1000x1000mm portselan-täismass keraamilisi plaate. Vannitubade seintel on osaliselt kasutatud ka tammespoon “Peeneoksaline Pipi” puitplaate.

Sauna eesruumis on kasutatud portselan-täismass keraamilisi plaate firmalt Ultra Basaltina White 1000x1000mm.

Sanitaartehnika firmalt Vitra ja vann on  tootjalt Duravit, segistid on valitud firmalt Tres.

Kõik dushisegistid on juhitavad elektroonilised kahe väljundiga termostaatsegistid, mille puutetundlik juhtpaneel on must.

Kõik tualettpotid on bidee funktsiooniga.

Saun

Saunas on 11kW keris firmalt Tulikivi ning juhtimispult tootjalt HUUM. Saunalava ehitusel on kasutatud Termo Radiaata puitu. Pesuruumis on kasutatud portselan-täismass keraamilisi plaate firmalt Ultra Basaltina White 1000x1000mm. Sanitaartehnika firmalt Vitra, segistid on valitud firmalt Tres.

Kõik dushisegistid on juhitavad elektroonilised kahe väljundiga termostaatsegistid, mille puutetundlik juhtpaneel on valge klaas.

Valgustid

Süvistatud valgustid on paigaldatud tootjalt ArkosLight.

Pistikud ja lülitid on tootjalt Berker.