Järvesalu elurajoon

asub kesklinnast vaid kümneminutilise teekonna kaugusel Peetri aleviku südames, Rae vallas.
Tallinna linnapiiri vahetus lähedusest leiab üksikuid asumeid, mis oleksid nii loomulikult linnaga seotud nagu Peetri alevik.
Мõne kilomeetri kaugusele jääb Eesti atraktiivseim ja kaasaegseim töökeskkond Ülemiste City ärilinnak ning hoogsalt arenev Fahle park. Tallinna ja Rae valla piirile jääv Peetri alevik on kujunenud mõnusaks elukeskkonnaks ning konkureerib kindlalt Tallinna vanemate perekesksete elurajoonidega.
Lähedal asub ka Tallinna Lennujaam, mis on vaieldamatult maailma hubaseim ja koduseim lennujaam.

Pere- ja lemmikute-
sõbralik keskkond

Peetri on kiire tempoga väljaarenenud hea infrastruktuuriga elukeskkond, kus on olemas koolid ja lasteaiad, spordirajatised, kaubanduskeskused. Logistiliselt suurepärane asukoht tagab mugava transpordiühenduse Tallinna linnaga ning seda ka kiire ja stabiilse ühistranspordi näol. Viimane omakorda lihtsustab perekondade elu, kus kasvavad koolides ja treeningutes käivad lapsed. 

Peetri on pealinna melust piisavalt kaugel, kuid samas mugavalt lähedal. Kodupoena asub alevikus Peetri Selver ja Coop. Vahetusse lähedusse jäävad Peetri põhikool, Järveküla kool koos staadioni ja palliväljakutega, 2020 avatud uus Kindluse kool ja Baltikumi suurim elamusspordikeskus Spot of Tallinn. Kõige pisematele on piirkonnas on Peetri Lasteaed-Põhikool, Aruheina ja Järveküla lasteaiad.