MÜÜDUD!

Järvesalu tee 12 – maja on valmis ja hoonele on väljastatud kasutusluba!

Elegantne eramu Peetri alevikus

Arhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud A-energiaklassi eramu lahenduses on arvestatud paiknemisega eramutänava lõpuosas ja piirnemisega korterelamu krundiga ning seetõttu on hoone kavandatud L-kujulisena.
Moodustub lõuna- ja õhtupäikesele avatud õu ja elamu avatumad fassaadid ja vaated on päikeselisemates ilmakaartes.

Elamu on selge vormiga, mida elavdab kahe materjali kasutus – hele krohv ja tumedad kiltkiviplaadid. Suurematest elutoa akendest sissepaistva ja ruume liigselt kütva suvepäikese eest kaitsevad väljaulatuvad karniisid ja rõdu.

Tehnilised näitajad

Katastritunnus 65301:001:5307
Krundi pind 1530 m²
Ehitisealune pind 225 m²
Korruseid 2
Tubade arv 5
Kasulik pind e. suletud netopind 262 m²
Köetav pind  262 m²

Garaaži osa 49,6 m²
Saunaruumide osa 17,9 m²
Terrassi pind 49,3 m²
Rõdu pind 16,5 m²
Suletud brutopind 326 m²
Hoone maht 1160 m³
Tulepüsivuse aste TP3

Ehitusinfo

Intelligentne pilk tulevikku

Eramu on projekteeritud kahekorruselise hoonena, millele liitub madalam garaažiosa. Eramu on innovatiivne ja kaasaegne, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga.

Kliki ikoonile ja vaata täpsemat infot!

Eramu planeering

Plaaniline lahendus on lihtne ja funktsionaalne.
Esimesel korrusel on elutuba (46,4 m²) koos avatud köögiga (12,8 m²), trepihall koos sisseehitatud garderoobikapiga (24 m²), wc ( 1,8m²). Esimesel korrusel asub samuti abiruum/majapidamisruum (3,3 m²) ning koduhoiu ruum (6,2 m²). Eramul on kaks terrrassi, millest ühele pääseb elutoast ja teisel saunablokist (17,9 m²).

Teisel korrusel on neli magamistuba (17 m², 14,6 m², 14,5 m² ja 9 m²). Suurest (17 m²) magamistoast pääseb eraldi garderoobi (8m²) ning eraldi vannituppa (9,9 m²). Korrusel on lisaks veel üks vannituba (9,9m²).  Kahest lõunapoolsest magamistoast on pääs rõdule (16,5m²).

Köetav garaaž on mõeldud parkimiseks kahele autole ning koos tehnoruumi osaga on pind kokku 49,6 m². Lisaparkimiskohad on hoovis.

Kõikides ruumides on põrandaküte ning kõikides tubades on võimalik temperatuuri eraldi reguleerida.

Eramu on ümbritsetud aiaga, sissesõit puldiga avanevast väravast. Kinnistu on osaliselt ümbritsetud vertikaalse kivi- ja puitaiaga, osaliselt võrkpaneelaed.  Valvesignalisatsiooni seadmed on tootjalt Paradox ning majale on paigaldatud Hikvision videokaamerad.

Hoone asetseb kinnistul nii, et siseõu ja terrass on päikesepoolsed. Kinnistu on haljastatud. Maja ümbritsevad tänavad on asfalteeritud ja valgustatud, rajatud on sadeveekanalisatsioon.

Plaanid ja joonised

Tutvu jooniste ja plaanidega siin

Asendiplaan

I korrus

II korrus

Eramu on innovatiivne ja kaasaegne, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga.
Keskkonda ja loodusressursse säästev projekt on suunatud neid väärtusi ja hoone tervislikku sisekliimat hindavale kliendile.
Madala energiatarbimisega, A klassi hoone seab ehitusele kõrgendatud nõuded ja kvaliteedinormid.

Energiamärgis on hoone kvaliteedi näitaja, sest kõrgeim klass selles vallas annab tunnistust kvaliteetsest ehitusest. Tervise seisukohast lähtudes on oluline, et hoone oleks kvaliteetselt ja energiatõhususe normidele vastavalt ehitatud, sest lisaks energia säästmisele on oluline ka hea sisekliima, mis tähendab normikohast õhuvahetust, õhuniiskust, ühtset temperatuuri ja külmasildade puudumist.

Järvesalu tee 12 eramus on maaküte, soojustagastusega ventilatsioon, konditsioneer ning katusele on paigaldatud päikesepaneelid.

Galerii