Järvesalu tee 8 maja on MÜÜDUD!

III eramu Järvesalu elurajoonis, Peetri alevikus

Arhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud A-energiaklassi eramu lahenduses on arvestatud krundi orientatsiooniga ilmakaarte suhtes. Elamu on paigutatud edelasse jäävast tänavast kaugemale, et jätta maja ette õhtupäikesele avatud eesaed. Hoone on kavandatud L-kujulisena, elamuosa on krundi tagaosas ja garaažiosa pikeneb tänava suunas.

Moodustub 2 eri õueala – õhtupäikesele avatud suurem vabalt kujundatav haljasala ja elamu ja saunaruume ühendava lõunapoolse terrassiga õueala. Elamu avatumad fassaadid/vaated on suunatud oma õhtupäikesepoolse aia ja tänava poole.

Üksikelamu on selgelt rõhutatud horisontaalse vormiga, mida elavdab kahe materjali kasutus – hele krohv ja tumedad kiltkiviplaadid. Suurematest elutoa akendest sissepaistva ja ruume liigselt kütva suvepäikese eest kaitsevad väljaulatuvad karniisid ja rõdu.

Tehnilised näitajad

Katastritunnus 65301:001:5292
Krundi pind 1501 m²
Ehitisealune pind 225 m²
Korruseid 2
Tubade arv 6
Suletud netopind 270 m²

Garaaži osa 43,5 m²
Eluruumide pind 220 m²
Tehnoruumi pind 6,5 m²
Rõdu pind 11,5 m²
Terrasside pind 47,2 m²
Suletud brutopind 334 m²

Ehitusinfo

Intelligentne pilk tulevikku

Eramu on projekteeritud kahekorruselise hoonena, millele liitub madalam saunaga puhkeosa ja garaažiosa. Eramu on innovatiivne ja kaasaegne, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga.

Kliki ikoonile ja vaata täpsemat infot!

Eramu planeering

Plaaniline lahendus on lihtne ja funktsionaalne.
Esimesel korrusel on elutuba (44,8 m²) koos avatud köögiga (20,6 m²), trepihall koos kahe sisseehitatud garderoobikapiga (20,8 m²), wc ( 1,5m²). Esimesel korrusel asub tuba (11,5 m²), mis on pääsuga terrassile  ning tehnoruum (5,5 m²). Saunast (4,8 m²) ja puhkeruumist (15,5 m²) pääseb 18,4 m² suurusele terrassile. Elutoas pääseb samuti maja ees asetsevale 28,8 m² terrassile.

Teisel korrusel on 4 magamistuba (9 m², 14 m², 14,7 m² ja 18,1 m²). Suurest (18,1 m²) magamistoast pääseb eraldi garderoobi (6,9 m²) ning eraldi vannituppa (9,9 m²). Korrusel on lisaks veel üks vannituba (9,4m²).  Lõunapoolsest kahest magamistoast on pääs rõdule (11,5m²).

Ermule on liigendatud eraldi garaaž.  Köetav garaaž on mõeldud parkimiseks kahele autole ning on pindalaga 43,5 m². Lisaparkimiskohad on hoovis.

Kõikides ruumides on põrandaküte ning kõikides tubades on võimalik temperatuuri eraldi reguleerida.

Eramu on ümbritsetud aiaga, sissesõit puldiga avanevast väravast. Kinnistu on osaliselt ümbritsetud vertikaalse kivi- ja puitaiaga, osaliselt võrkpaneelaed.  Valvesignalisatsiooni seadmed on tootjalt Paradox ning majale on paigaldatud Hikvision videokaamerad.

Hoone asetseb kinnistul nii, et siseõu ja terrass on päikesepoolsed. Kinnistu on haljastatud. Maja ümbritsevad tänavad on asfalteeritud ja valgustatud, rajatud on sadeveekanalisatsioon.

Plaanid ja joonised

Tutvu jooniste ja plaanidega siin

Asendiplaan

I korrus

II korrus

Eramu on innovatiivne ja kaasaegne, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga.
Keskkonda ja loodusressursse säästev projekt on suunatud neid väärtusi ja hoone tervislikku sisekliimat hindavale kliendile.
Madala energiatarbimisega, A klassi hoone seab ehitusele kõrgendatud nõuded ja kvaliteedinormid.

Energiamärgis on hoone kvaliteedi näitaja, sest kõrgeim klass selles vallas annab tunnistust kvaliteetsest ehitusest. Tervise seisukohast lähtudes on oluline, et hoone oleks kvaliteetselt ja energiatõhususe normidele vastavalt ehitatud, sest lisaks energia säästmisele on oluline ka hea sisekliima, mis tähendab normikohast õhuvahetust, õhuniiskust, ühtset temperatuuri ja külmasildade puudumist.

Järvesalu tee 8 eramus on vertikaalne maaküte, soojustagastusega ventilatsioon, konditsioneer ning katusele on paigaldatud päikesepaneelid.

Galerii