Järvepõllu tee 7 galeriimaja on valmis!

Tule tutvu vabade korteritega!

Arhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud A-energiaklassi Järvepõllu 7 galeriimaja on ühe ansamblina kavandatud kvartali osa. Kolme korterelamut (Järvepõllu 7, 9 ja Järvesalu 5) ühendab ühtne, ilma piirdeaedadeta ja haljastatud välisruum.

Kortermajad on kavandatud nn galeriimajadena. Majade keskosad (kuhu korteriuksed avanevad) on avatud välisõhule. Majade keskosi ühendab kaarjas, laienev ja kitsenev jalakäiguala.

Järvepõllu 7 kahekorruseline 10-korteriga kortermaja on kavandatud suuremate 3-4-toaliste, eramulaadset ruumi pakkuvate korteritega, mis on ka suuremate rõdude ja terrassidega. Maja on U-kujulise ülesehitusega, 4-toalised korterid on maja nurkades ja läänekülge jäävad 3-toalised korterid.

Kortermajade arhitektuurne välislahendus järgib Järvesalu elurajooni tumeda-heleda materjali ja horisontaalide rõhutamise praktikat. Esimese korruse osas on hele krohvkate, teine korrus kaetakse tumedatooniliste fassaadiplaatidega. Sarnaselt eramutega on rõdud kujundatud konsoolsena ja konsoolsete varikatustega. Rõdupiirdeks on alumises pooles fassaadiplaat ja ülemises pooles täisklaaslahendus.

Tehnilised näitajad

Katastritunnus 65301:001:5306
Krundi pind 3004 m²
Ehitisealune pind 667,3 m²
Maapealsed korrused 2
Maa-alused korrused 1
Kortereid 10
Panipaigad  10

Parkimiskohad  20
Suletud brutopind 1126,4 m²
Suletud netopind 950,77 m²
Maht 3773 m3
Tulepüsivuse aste TP3

Ehitusinfo

Kortermaja ehitus on alanud ning korterid valmivad suvi 2024.

Kliki ikoonile ja vaata täpsemat infot!

Korterite planeering

Järvepõllu tee 7 maja on kahekorruseline, ühe maa-aluse korrusega ja 10-korteriga kortermaja. Maja on kavandatud suuremate 3-4-toaliste, eramulaadset ruumi pakkuvate korteritega, mis on ka suuremate rõdude ja terrassidega.

Maja on U-kujulise ülesehitusega, 4-toalised korterid on maja nurkades ja läänekülge jäävad 3-toalised korterid.

Iga korteriga koos on vajalik panipaiga ja ühe parkimiskoha ostmine.

Korteri hinnas sisaldub siseviimitluspakett Classic. Siseviimistluspakett Delux on lisatasu 6 500 eurot eest. Korterites 5 ja 7 on siseviimistluspakett Delux.

Terrassidel ja rõdudel on olemas lisapanipaigad.

Kõikides ruumides on põrandaküte ning kõikides tubades on võimalik temperatuuri eraldi reguleerida. Korterites on olemas individuaalne ventilatsiooniagregaat ning elutoas on valmidus jahutussüsteemi lisamiseks.

Plaanid ja joonised

Tutvu jooniste ja plaanidega siin

Asendiplaan

I korrus

II korrus

-1 korrus

Galeriimaja on innovatiivne ja kaasaegne, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga.
Keskkonda ja loodusressursse säästev projekt on suunatud neid väärtusi ja hoone tervislikku sisekliimat hindavale kliendile.
Madala energiatarbimisega, A klassi hoone seab ehitusele kõrgendatud nõuded ja kvaliteedinormid.

Energiamärgis on hoone kvaliteedi näitaja, sest kõrgeim klass selles vallas annab tunnistust kvaliteetsest ehitusest. Tervise seisukohast lähtudes on oluline, et hoone oleks kvaliteetselt ja energiatõhususe normidele vastavalt ehitatud, sest lisaks energia säästmisele on oluline ka hea sisekliima, mis tähendab normikohast õhuvahetust, õhuniiskust, ühtset temperatuuri ja külmasildade puudumist.

Järvepõllu tee 7 galeriimajades on vertikaalne maaküte, kõikides korterites on soojustagastusega ventilatsioon ning katusele on paigaldatud päikesepaneelid.

Galerii

* Pildid on illustratiivsed ja piltidel olevad detailid võivad erineda  reaalsest olukorrast