Järvesalu tee 10 siseviimistlus

Trepihallis, elutoas ja köögiosas on seintel kasutatud tammespooni “Vintage Rustic” puitplaate, osaliselt on seinad värvitud.
Teisele korrusele viiv trepp on tammepuidust astmetega, piirded klaas.

Põrandatel on kasutatud liimitud suitsutamme puitparketti ning Skyline Fumo massiivseid keraamilisi põrandaplaate suurusega 1000x1000mm.

Siseuksed

Kõik siseuksed on valmistatud eritellimusel, kasutatud on tammespooni “Rustic Vintage”. Kõik uksed on peithingedega ning ustel on magnetlukud, mis tagavad uste pehme sulgumise. Ukselingid on valitud firmalt Tupai. Uste kõrgus on maast laeni.

Saun

Saunas on HUUM HIVE Mini 10,5kW keris ning juhtimispult UKU tootjalt HUUM. Sauna juhtimispult on distantsilt kaugjuhitav. Saunalava ehitusel on kasutatud Termo Radiaata puitu. Pesuruumis on kasutatud portselan-täismass keraamilisi plaate firmalt Ultra Basaltina Antracite 1000 x 1000mm. Sanitaartehnika firmalt Vitra, segistid on valitud firmalt Tres.

Kõik dushisegistid on juhitavad elektroonilised kahe väljundiga termostaatsegistid, mille puutetundlik juhtpaneel on must klaas.

Sanitaartehnika

Vannitubades on nii põrandatel kui seintel kasutatud Ultra Basaltina White 1000x1000mm portselan-täismass keraamilisi plaate.

Sauna eesruumis on kasutatud portselan-täismass keraamilisi plaate firmalt Ultra Basaltina Antratsite 1000x1000mm.

Sanitaartehnika firmalt Vitra, üks vann on tootjalt Vitra ja teine tootjalt Balteco, segistid on valitud firmalt Tres.

Kõik dushisegistid on juhitavad elektroonilised kahe väljundiga termostaatsegistid, mille puutetundlik juhtpaneel on valge.

Kõik tualettpotid on bidee funktsiooniga.

Valgustid

Süvistatud valgustid on paigaldatud tootjalt ArkosLight.

Trepivalgustid on tootja Linea Light  sarjast Gypsum.

Pistikud ja lülitid on tootjalt Berker.