Järvesalu tee 6 siseviimistlus

Trepihallis, elutoas ja vannitubades on seintel kasutatud tammespooni “Peeneoksaline Pipi” puitplaate, osaliselt on seinad värvitud.
Teisele korrusele viiv trepp on tammepuidust astmetega, piirded klaas.

Põrandatel on kasutatud liimitud “Tamm Select 13 (3,8)x150x900mm Chevron 45kraadi” puitparketti ning Nero Marquinia massiivseid keraamilisi põrandaplaate suurusega 1200x1200mm.

Siseuksed

Kõik siseuksed on valmistatud eritellimusel, kasutatud on tammespooni “Peeneoksaline Pipi”. Kõik uksed on peithingedega ning ustel on magnetlukud, mis tagavad uste pehme sulgumise. Ukselingid on valitud firmalt Tupai. Uste kõrgus on maast laeni.

Saun

Saunas on Tulikivi 10,5kW keris ning juhtimispult UKU tootjalt HUUM. Sauna juhtimispult on distantsilt kaugjuhitav. Saunalava ehitusel on kasutatud Termo Radiaata puitu. Pesuruumis on kasutatud glasuurplaate Nero Marquina 1200 x 1200mm. Sanitaartehnika firmalt Vitra, segistid on valitud firmalt Tres.

Kõik dushisegistid on juhitavad elektroonilised kahe väljundiga termostaatsegistid, mille puutetundlik juhtpaneel on must klaas.

Sanitaartehnika

Vannitubades on nii põrandatel kui seintel kasutatud Bianco Calacatta Soft 1200 x 1200 mm ja Nero Marquinia 1200 x 1200 mm glasuurplaate.

Sanitaartehnika firmalt Vitra, segistid on valitud firmalt Tres.

Kõik dushisegistid on juhitavad elektroonilised kahe väljundiga termostaatsegistid, mille puutetundlikus juhtpaneelid on valged või mustad.

Minimalistlik ja ergonoomilise kujuga vann Volans on tootjalt Vayer.

Kõik tualettpotid on bidee funktsiooniga.

Valgustid

Süvistatud valgustid on paigaldatud tootjalt ArkosLight.

Trepivalgustid on tootja Linea Light sarjast Gypsum.

Pistikud ja lülitid on tootjalt Berker.

Stucco

I korruse tualettruumi  seintel on kasutatud lihtsalt töödeldavat ja hooldatavat Stucco lubipahtelkrohvi, mis on mõeldud eksklusiivsete ja peenete stuccotööde tegemiseks siledatele pindadele siseruumides ning juba kahe-kolme imeõhukese kihiga on saavutatud kaunis läbikumav, visuaalselt marmorit meenutav pind.
Stucco peenpahtel on lubi-sideainega , mis oma kõrge pH- taseme (13) tõttu mõjub hallituse tekkele pärssivalt ning sobib seetõttu hästi niisketesse ruumidesse.